Tilavaraukset
S-Card-kirjautuminen on muuttunut
Jatkossa asioit palvelussamme S-ryhmän tunnistautumisen avulla, johon olet liittänyt S-Card jäsenyytesi.
Mikä on s-card?

Leffasynttärit Wauditoriossa Turun Wiklundilla
Jamin leffasynttärit Wauditoriossa
Viimevuoden synttärini olivat ihan parhaat. Kaveritkin sanoo, et Jamilla on aina ihan päheimmät bileet.Synttärit pidettiin Turussa, Wikkellä.Meitä oli ainakin 15 ja tultiin Kustavista.
Ensin meillä oli viestikilpailu siellä kolmannen kerroksen isossa tilassa, missä on niitä ruohomattoja ja kaikkee muuta. No ainut mikä vähän otti päähän oli se, että tytöt voitti.
Sitten mentiin ihan omaan leffateatteriin missä ei ollut ketään muuta kun me. Vähänks oli magee paikka, ihan sika siisti. Meil oli kolme leffaa josta sitten valittiin se, jota eniten huudettiin. En nyt muista mikä se oli…
Sitten me saatiin syödä poppareita, karkkia ja limpparia. Yks tyyppä oli vähän ärsyttävä kun se kokoajan vaan nauroi, mut muuten esim. äänet kuului ihan sikahyvin.
No leffan jälkeen päästiin vielä alakertaan johonkin kahvilaan (Coffee House) ja saatiin ite valita minkä jätskin otamme.
Vähänks oli kivaa.
Siel on muuten Wikkel sen leffateatterin vieressä semmonen pelimesta (Cybernet), sinne mä ehkä pääsen joskus viettää synttäreitä tai jotain.
t.Jami 9v.
Lasten leffajuhlat Wauditoriossa sisältää:
Tilavuokran (max. 3h)
DVD:n valikoimistamme (voit myös tuoda oman)
Popcornikulhon, karkkipussin ja ½ litran limun
25,00€ / lapsi (ikäsuositus 5 – 14v.)
min. 10 lasta / 250€
Yhteislaskulla maksettaessa S-Etukortilla -10% , Bonus ja maksutapaetu.
Lisämaksusta jäätelöannos nautittuna Coffee Housessa (Wiklund Turku 1.krs.)
Edellytämme vähintään yhden huoltajan läsnäoloa.Huomioithan, että henkilökuntamme ei ole paikalla elokuvan aikana.Huoltajista emme veloita erikseen.
max 56 lasta,
ajankohtaiset COVID – 19 rajoitukset huomioiden.
Vieraidemme ja henkilökuntamme hyvinvointi on meille ensisijaisen tärkeää. Teemme kaikkemme, että hotelliemme ja ravintoloidemme turvallisuus ja hygienia ovat erityisen hyvin hoidettu.
Lue lisää Turun kaupunki / Clean & Safe -toiminnasta>>
Lue lisää hotellimme ja sen ravintoloiden toimenpiteistä>>
Lisätiedot ja varaukset:
Myyntipalvelu Turku, puh. 0300 870 040 (ma-pe klo 8.30-16.30).
Puhelun hinta 0300-alkuiseen numeroon: 0,51 €/min+pvm/mpm, jonotus maksutonta.
Tee sähköinen tarjouspyyntö kätevästi tästä>>
Tarjous voimassa näissä hotelleissa
Original Sokos Hotel Wiklund
Tutustu hotellityyppeihimme
Edut S-Etukortilla



Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.