
Gallen-Kallelankatu 7
28100 Pori
+358 29 004 2001 +358 (0) 2 649 3915 sales.pori@sokoshotels.fi https://www.sokoshotels.fi/fi/pori/sokos-hotel-vaakuna-pori 28100 Pori

Jazz-brunssi Amarillossa
25 € /hlö Tervetuloa nauttimaan runsaasta ja herkullisesta Jazzbrunssista Porin Amarillossa. Jazzbrunssi on tarjolla ma-la 11.–16.7. klo 10.30–12.30. Herkullisen brunssin lisäksi pääset nauttimaan Pori Jazz All Starsin ihanista sävelistä. Jazzbrunssin hinta on 25 €/hlö.
Jazzbrunssilla tarjolla on herkullisia täytettyjä minicroisantteja, erilaisia juustoja, ilmakuivattua kinkkua ja salamia. Tarjolla on myös erilaisia salaatteja: suussa sulava kanapastasalaatti ja raikas vihersalaatti. Ja mitä brunssi olisikaan ilman pikkunakkeja, lihapullia, vegaanipyöryköitä, munakokkelia ja rapeaa pekonia. Leiväksi sopii saaristolaisleipä tai uunituore hapanjuurileipä hummuksella tai vaahdotetulla voilla. Makean nälkään sopivat hedelmät, marjat ja upea suklaaputous. Tarjolla myös makeita leivonnaisia, tuoretta kahvia ja teetä sekä appelsiini- ja omenamehua.
Varaa paikkasi brunssille täällä! Voit varata brunssipaikkasi myös myyntipalvelustamme: puh. 029 004 2002* / sales.pori@sokoshotels.fi (ma-pe 8-16).
Lämpimästi tervetuloa!
*Puhelun hinta 029-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min, 010-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 12,09 snt/min.
Tarjous voimassa näissä hotelleissa
Original Sokos Hotel Vaakuna, Pori
Edut S-Etukortilla



Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Kirjaudu ulos Sulje
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
Kirjaudu ulos Sulje
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.
Sulje