28100 Pori
Sporttimajoitus Porin Original Sokos Hotel Vaakunassa
alk. 33 €Nappaa kotikenttäetu Porissa!
Porin Original Sokos Hotel Vaakuna on sporttiryhmien ykkösvalinta! Teemme parhaamme, jotta joukkueesi majoitus sujuu mutkattomasti.
Majoitushinnat Sporttiklubilaisille:
alk. 67 €/1hh/vrk
alk. 87 €/2hh/vrk
alk. 97 €/3hh/vrk
alk. 107 €/4hh/vrk
Hintaan sisältyy:
- majoitus
- aamiainen
- asiakassauna
- kuntoilutilan vapaa käyttö
- Sporttiklubin edut
Meiltä saatavilla urheilijan ruokavalioon sopivia maukkaita aterioita.
Sporttibuffet sisältää pää- ja jälkiruuan lisäksi salaattipöydän, maitoa, vettä, mehua, leipää ja levitteet. Myös kahvi ja tee sisältyvät hintaan.
14,50 €/hlö (norm. 19,50 €/hlö)
Sportti-iltapala sisältää voileipäbuffetin, jogurttia ja mansikkahilloa, maitoa ja appelsiinimehua sekä kahvia ja teetä.
8,90 €/hlö (norm. 9,90 €/hlö)
Sporttiboxi sisältää hedelmän, kinkku-juustoruisleivän ja maidon.
6,90 €/hlö (norm. 7,90 €/hlö)
Tiedustelut ja varaukset:
Original Sokos Hotel Vaakuna Pori, Myyntipalvelu 029 004 2002 tai sales.pori@sokoshotels.fi
Puhelun hinta: lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min, matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min
Tarjous voimassa näissä hotelleissa
Original Sokos Hotel Vaakuna, Pori
Edut S-Etukortilla



Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.