Menu
Kategoriatunnus_Original
Kuva: Pekka Vallila

Keväinen loma Turun Kupittaalla

alk. 55,50 € 
/hlö/vrk/2 hh

Pitkän pimeän talven jälkeen luonto alkaa heräämään ja aurinko lämmittää ihanasti poskia. Turun Original Sokos Hotel Kupittaalla majoitut mukavasti kevätauringosta nauttien! 

 

Nauti runsas hotelliaamiainen ja lähde esimerkiksi ihastelemaan kevään kaunista loistoa kivenheiton päässä hotellistamme sijaitsevaan Suomen vanhimpaan puistoon – Kupittaanpuistoon. Kupittaanpuistosta löydät runsaasti liikuntamahdollisuuksia sekä lasten oman suosikin - Seikkailupuiston.

Jokirannan loistetta, keskustan vilinää ja Ruissalon rauhaa pääset ihastelemaan, vaikka bussilla tai kävellen.

 

Hotellimme tunnelmallinen Bistro Elli tarjoilee sinulle mestarillista á la cartea, Delistämme voit tilata uunituoretta pizzaa tai nauttia vitriinituotteista pienempään nälkään. Ylimmästä, 9. kerroksesta löydät Kuppis Rooftop Barin, jossa siemailet herkullisia virvokkeita upeissa kattomaisemissa.

 

Hotellissamme majoittuu mukavasti niin pienet, kun suuremmatkin seurueet. Lisävuoteellisiin kahden hengen huoneisiimme on mahdollista pedata jopa kaksi lisävuodetta ja osa huoneista on myös yhdistettävissä toisiinsa väliovella.

Lisää ripaus luksusta majoitukseesi varaamalla tilava Superior-luokan huone, jonka hintaan sisältyy pehmeät kylpytakit ja kylpytossut. 

 

Varaa keväinen majoituksesi ja nauti olostasi!

Original Sokos Hotel Kupittaa, Turku

10.3.-15.5.2023

Hinta alkaen 55 €/hlö/2 hh S-Etukortilla

Hintaan sisältyy: 

  • majoitus 
  • aamiainen 
  • asiakassaunan käyttö

Näin varaat: 

Parhaan hinnan saat kirjautumalla S-käyttäjätililläsi verkkosivuillemme. Näin pääset hyödyntämään asiakasomistajan parhaan edun, joka on jopa -25 % Päivän hinnasta. Jos sinulla ei ole tunnusta, voit luoda sen sivun oikeasta ylälaidasta kohdasta Kirjaudu > Luo S-käyttäjätili. Voit myös tehdä varauksen ilman kirjautumista. 

Lisätietoja:

Sokos Hotels Myyntipalvelu, puh. 0300 870 000, ma-pe klo 8-18 tai suoraan hotellista, puh. 0107866000 

Suomesta soitettaessa puhelun hinta 0300-alkuiseen numeroon: 0,51€/min + pvm/mpm, 020-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min, 010-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 12,09 snt/min. 

  

Hinta vaihtelee päivän mukaan, tuotteita on rajoitettu määrä.

Tarjous voimassa näissä hotelleissa

Original Sokos Hotel Kupittaa

Edut S-Etukortilla

Huoneet ja henkilöt


Poista Huone

Huone

Aikuisia

Lapsia (3-15 v)

Lapset 3-15v nukkuvat lisävuoteessa

Lapsia (0-2 v)


1
2
3
4
5
6
7
8
+ Lisää lapsia (0-2 v)

+ Lisää huone
Kirjaudu ja varaa
Asiakasomistajan edut saat käyttöösi kirjautumalla verkkosivuillemme S-käyttäjätililläsi.
Kirjaudu sisään
Näin voit varata huoneita S-Card-asiakkaana sekä tarkastella ja päivittää omia tietojasi.