Tilavaraukset
S-Card-kirjautuminen on muuttunut
Jatkossa asioit palvelussamme S-ryhmän tunnistautumisen avulla, johon olet liittänyt S-Card jäsenyytesi.
Mikä on s-card?
15110 Lahti
Inspiroivaa työskentelyä Lahden Seurahuoneella
55 € /huone/päiväInspiroivaa etätyöskentelyä Lahden Seurahuoneella
Hotellimme etätyöhuone tarjoaa sinulle rauhallisen oman hetken ja viihtyisän työskentely-ympäristön keskustan sykkeessä – silti lähellä luontoa. Voit varata inspiroivan etätyöhuoneen haluamaksesi ajaksi: tunniksi tai kahdeksi, päiväksi tai kuukaudeksi. Meillä kaikki on mahdollista, myös lämmin autotallipaikka.
Keskustan ravintolapalvelut tarjoavat sinulle monipuolisia makunautintoja. Erityisesti suosittelemme sinua tutustumaan oman Trattoria-ravintolamme herkulliseen tarjontaan.
Parhaat ideat syntyvät meillä ja vieläpä erityisen edulliseen hintaan: saat etätyöhuoneen käyttöösi vain 55 eurolla per päivä.
Hintaan sisältyy:
• huoneen käyttö klo 8–18
• oma huonekohtainen vaatekaappi ja wc
• minijääkaappi ja vedenkeitin
• wifi
• 32" TV
Varaukset ja lisätietoja: Myyntipalvelu, puh. 020 1234 654, ma-pe klo 8-16 tai suoraan hotellista, puh. 020 1234 655. Puhelun hinta 020-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min.
Tarjous voimassa näissä hotelleissa
Solo Sokos Hotel Lahden Seurahuone
Tutustu hotellityyppeihimme
Edut S-Etukortilla



Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.