
Millaisista aamiaisista sinä tykkäät?
Kahvin tuoksua, suloisen pehmeää puuroa, raikkaita hedelmiä, paikallisia herkkuja – kaikkea herkullista. Herää hotellissa vaikka monta aamiaista putkeen.
Uudistimme aamiaisemme – löydä suosikkisi jo kesällä
Sokos Hotelleja on lähes 50 Suomessa, yksi Tallinnassa. Hotellityyppejä meillä on neljä, ja niissä kaikissa hiukan omanlaisensa aamiaiset. Mikä niistä on sinun täydellinen aamiaisesi?
- Original-hotelliemme aamiaiset ovat uudistuneet juuri: tervetuloa vaikka puurobaariin ja nauttimaan makuja rakkaasta kotimaastamme.
Lue lisää Original-aamiaisesta » - Solo-hotelleissa kahvi tai tee tarjoillaan pöytiin, ja tarjolla on aina myös uniikkeja, paikan päällä valmistettuja tuotteita.
Solo-aamiaisesta lisää täällä » - Break-hotelleissa voit nauttia juuri uudistuneesta aamiaisesta kolmella tapaa. Voit valita, syötkö aamiaisen buffetissa, sängyssä vai matkalla seuraavaan seikkailuusi!
Tutustu Break-aamiaiseen » - Heymo-hotellissa voit nauttia aamiaisen Swing Deli -ravintolassa tai napata 24/7-älykaapista oman aikataulusi mukaan. Jossainhan on aina aamu!
Lue lisää Heymon aamiaisesta »
Aamiainen kuuluu meillä hyvän yön hintaan, ihan vain paria poikkeusta lukuunottamatta. Mahdolliset rajoitukset näet huonetta varatessasi, kysythän lisää tarvittaessa henkilökunnaltamme.
Löydä seuraava onnenhetkesi – etsi huone Sokos Hotellista:
www.sokoshotels.fi/hotellit