Aamiaiskokous Turun Seurahuoneella
Aisteja hivelevä, herkullinen Solo-aamiainen, modernit puitteet ja erinomainen palvelu - Siitä on onnistunut aamukokous tehty!
Voimassa seuraavissa hotelleissa:
Solo Sokos Hotel Turun Seurahuone
Turun Seurahuoneen Gunnar Upstairsissa, hotellin toisessa kerroksessa, aloitat päiväsi nautinnollisella, raikkaalla aamiaisella ja saat samalla nauttia käsintehdyistä herkuista.
Jos mielessäsi on rento kokous tai yksityisjuhla, Gunnar Upstairs tarjoaa niihin ylelliset ja nostalgiset tilat, joissa kaikki on huomioitu viimeistä yksityiskohtaa myöden.
Valittavissanne on neljä erilaista tilaa – Coco, Bellini, Ella ja Mimosa. Tilojen koot vaihtelevat 26 henkilöstä aina 66 henkilöön. Mikäli tarvetta on isommalle tapahtumalle, juhla- tai kokouspalveluille nämä Gunnar Upstairsin tilat voidaan yhdistää toimivaksi kokonaisuudeksi 175 henkilölle.
Turun Seurahuoneen Gunnar Upstairs on varustettu modernilla teknologialla, jotta voimme varmistaa onnistuneen tapahtuman. Yhteistyökumppanimme kanssa toteutamme vaativammatkin ohjelmien sekä kuvan- ja äänensiirron tekniset vaatimukset, myös hybriditapahtumiin.
Valitse Gunnar Upstairs juhlamenuista seurueellesi sopivin vaihtoehto. Löydät illallistilaisuuksia varten suunnitellut herkulliset menuvaihtoehtomme täältä.
Voit tutustua tämän hotellin tiloihin verkossa ja tehdä varauksen helposti ja nopeasti.
Tutustu ja varaa verkossaNimi | U-pöytä | Diplomaatti | Tuolirivi | Luokka | Cocktail | Ruokailu, buffet | Ruokailu, pöytiintarjoilu | Koko / m2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bellini | 34 | 62 | 62 | 62 | 140 | |||
Coco | 18 | 31 | 28 | 59 | ||||
Daisy | 57 | |||||||
Ella | 26 | 26 | 26 | 48 | ||||
Gunnar Upstairs | 175 | 150 | 150 | 375 | ||||
Mimosa | 52 | 54 | 54 | 72 |
Sivuston kaikki ominaisuudet eivät toimi nykyisellä selaimellasi. Suosittelemme päivittämään selaimesi uudempaan allaolevista linkeistä: