Etusivu

Hae varaus

Myynnin yhteystiedot

Nina Nieminen, Kaupallinen johtaja, email: nina.nieminen(at)sok.fi

Laura Kiiskinen, Pre Opening Sales Manager, email: laura.kiiskinen(at)sok.fi

Yritysmyynti

Saara Nurmi, Myyntiryhmän päällikkö, email: saara.nurmi(at)sok.fi

Johanna Kallunki, Asiakkuuspäällikkö, email: johanna.kallunki(at)sok.fi

Juha Kasurinen, Asiakkuuspäällikkö, email: juha.kasurinen(at)sok.fi

Olga Kiskonen, Asiakkuuspäällikkö, email: olga.kiskonen(at)sok.fi

Paula Kärkkäinen, Asiakkuuspäällikkö, email: paula.karkkainen(at)sok.fi

Hanna-Leena Rissanen, Asiakkuuspäällikkö, email: hanna-leena.rissanen(at)sok.fi

Kielo Toivainen, Asiakkuuspäällikkö, email: kielo.toivainen(at)sok.fi

Timo Torkkeli, Asiakkuuspäällikkö, email: timo.torkkeli(at)sok.fi

Mika Tuomolin, Asiakkuuspäällikkö, email: mika.tuomolin(at)sok.fi

Kansainvälinen myynti ja vapaa-ajan myynti, kumppanuudet

Jarno Savolainen, Myyntiryhmän päällikkö, email: jarno.savolainen(at)sok.fi

Anu Huusko, Asiakkuuspäällikkö, email: anu.huusko(at)sok.fi

Iris Kiviharju, Asiakkuuspäällikkö. email: iris.kiviharju(at)sok.fi

Tanja Muranen-Drobot, Asiakkuuspäällikkö, email: tanja.muranen-drobot(at)sok.fi

Sanna Pakarinen, Asiakkuuspäällikkö, email: sanna.k.pakarinen(at)sok.fi

Jere Pesonen, Asiakkuuspäällikkö, email: jere.pesonen(at)sok.fi

Karoliina Rnjak, Asiakkuuspäällikkö, email: karoliina.rnjak(at)sok.fi

Johanna Santala, Asiakkuuspäällikkö, email: johanna.santala(at)sok.fi

Kokous- & tapahtumamyynti, SOK aluemyynti

Timo Saarinen, Myyntiryhmän päällikkö, email: timo.saarinen(at)sok.fi

Miia Eskelinen, Asiakkuuspäällikkö, email: miia.eskelinen(at)sok.fi

Tuovi Kovanen, Asiakkuuspäällikkö, email: tuovi.kovanen(at)sok.fi

Kirsi Tuomi, Asiakkuuspäällikkö, email: kirsi.tuomi(at)sok.fi

Anette Montanari, Myyntipäällikkö, Turku, email: anette.montanari(at)sok.fi

Viia Suomi, Myyntipäällikkö, Turku, email: viia.suomi(at)sok.fi

Annika Rosenberg, Myyntipäällikkö, Tampere, email: annika.rosenberg(at)sok.fi

Niina Turunen, Myyntipäällikkö, Kotka & Kouvola, email: niina.turunen(at)sok.fi

Yksittäiset huonevaraukset:

Sokos Hotels Myyntipalvelu: puh. 0300 870 000, ma–pe klo 8–18.

SOK Vaihde: puh. 010 76 8011

Katso puheluiden hinnat»