Hem

Sök bokning

Försäljnings kontaktuppgifter

Nina Nieminen, Commercial Director, email: nina.nieminen(at)sok.fi

Laura Kiiskinen, Pre Opening Sales Manager, email: laura.kiiskinen(at)sok.fi

Företagsförsäljning

Saara Nurmi, Chef för försäljningsteamet, email: saara.nurmi(at)sok.fi

Johanna Kallunki, Account Manager, email: johanna.kallunki(at)sok.fi

Juha Kasurinen, Account Manager, email: juha.kasurinen(at)sok.fi

Olga Kiskonen, Account Manager, email: olga.kiskonen(at)sok.fi

Paula Kärkkäinen, Account Manager, email: paula.karkkainen(at)sok.fi

Hanna-Leena Rissanen, Account Manager, email: hanna-leena.rissanen(at)sok.fi

Kielo Toivainen, Account Manager, email: kielo.toivainen(at)sok.fi

Timo Torkkeli, Account Manager, email: timo.torkkeli(at)sok.fi

Mika Tuomolin, Account Manager, email: mika.tuomolin(at)sok.fi

Internationell- och fritidsfösäljning, partnerskap

Jarno Savolainen, Chef för försäljningsteamet, Internationell- och fritidsförsjärning & partnerskap, email: jarno.savolainen(at)sok.fi

Anu Huusko, Account Manager, email: anu.huusko(at)sok.fi

Iris Kiviharju, Account Manager, email: iris.kiviharju(at)sok.fi

Tanja Muranen-Drobot, Account Manager, email: tanja.muranen-drobot(at)sok.fi

Sanna Pakarinen, Account Manager, email: sanna.k.pakarinen(at)sok.fi

Jere Pesonen, Account Manager, email: jere.pesonen(at)sok.fi

Karoliina Rnjak, Account Manager, email: karoliina.rnjak(at)sok.fi

Johanna Santala, Account Manager, email: johanna.santala(at)sok.fi

Konferens- & evenemang och SOK regional försäljning

Timo Saarinen, Chef för försäljningsteamet, email: timo.saarinen(at)sok.fi

Miia Eskelinen, Account Manager, email: miia.eskelinen(at)sok.fi

Tuovi Kovanen, Account Manager, email: tuovi.kovanen(at)sok.fi

Kirsi Tuomi, Account Manager, email: kirsi.tuomi(at)sok.fi

Anette Montanari, Sales Manager, Åbo, email: anette.montanari(at)sok.fi

Viia Suomi, Sales Manager, Åbo, email: viia.suomi(at)sok.fi

Annika Rosenberg, Sales Manager, Tammerfors, email: annika.rosenberg(at)sok.fi

Niina Turunen, Sales Manager, Kotka & Kouvola, email: niina.turunen(at)sok.fi

Bokningar:

Sokos Hotels Försäljningstjänst: tfn. +358 (0)300 870 000, må–fr kl. 8–18

SOK telefon växel: tel. +358 (0)10 76 8011

Se samtalspriser»