Seniorihinnalla Break Sokos Hotel Kolille

Seniorihinnalla Break Sokos Hotel Kolille nauttimaan
Rentouttava loma Break Sokos Hotel Kolilla tuo uutta virtaa elämään. Tervetuloa Kolille yksin, ystävän, lapsenlapsen tai kumppanin kanssa!
Viibimisperiood: – 31.12.2026
Pakkumiskood: SENIOR
Sokos Hotellien edulliseen seniorihintaan kannattaa majoittua mukavasti useammaksikin yöksi. Hinnat koskevat 65 vuotta täyttäneitä sekä eläkeläisiä.
Seniorihinnat Kolilla –25 % päivän hinnasta
Tarjoushintaisia huoneita on saatavilla rajoitettu määrä.
Hinnasta saa S-Etukortilla Bonusta, mutta ei muita hintaetuja. Hinta ei myöskään kerrytä muiden kanta-asiakasohjelmien etuja tai pisteitä.
Etu on voimassa kaikissa Sokos Hotelleissa Suomessa ja Tallinnassa 31.12.2026 asti.
Hintaan sisältyy:
- majoitus
- aamiainen
- asiakassauna
Tee varaus koodilla SENIOR sivuiltamme sokoshotels.fi tai Sokos Hotels -sovelluksesta:
Aloita varaaminen valitsemalla haluamasi kaupunki tai hotelli, merkitsemällä majoituksen päivämäärät ja henkilömäärä sekä lisäämällä varauskoodiksi SENIOR. Saat näkyviin saatavilla olevat huonehinnat. Valitse hinta sekä haluamasi lisätuotteet ja palvelut. Varausvahvistuksen saat sähköpostiisi. Huomaathan, että lisätuotteita ei voi varata saman päivän varauksille, kysy tällöin lisäpalveluita hotellista.
Lisätietoja:
Myyntipalvelustamme puh. 020 1234 662 (pvm/mpm), sales.karelia@sokoshotels.fi
Kylpyläliput edullisemmin eläkeläisille
Eläkeläiskortilla Koli Relax Spa -kertakäynti 30 €/hlö (norm. 40 €/hlö) maanantaista perjantaihin klo 10-15.
Etu on voimassa 31.12.2026 asti.