Smidigt distansmöte i Vaakuna i Vasa med hjälp av lättanvänd videokonferensutrustning
Få mervärde till ditt möte med vår USB videobar-konferensutrustning!
Gäller på följande hotell:
Original Sokos Hotel Vaakuna, Vasa
Brainstorming lyfts till helt nya höjder när ni har möte i Vaakuna Vasas konferensutrymme Kvarken! Detta rum är designat att stimulera och väcka de olika sinnena med hjälp av belysning, funktionella möbler, olika material samt naturnära färger och bilder. Kom och njut och utveckla idéer!
I mötesutrymmet finns tv-screen, trådlöst internet, block, pennor och isvatten. Pausservering ordnas enkelt på kaffetorget som ligger utanför utrymmet.
PARKERING:
Vi samarbetar med Toriparkki som är beläget under torget.
Pris för konferenskunder är 6 € / 12h max. Parkeringsbiljetter kan köpas i hotellets reception. Bilen kan man köra direkt till parkeringsplatsen och sedan ta sig med hiss upp till receptionen där biljetten betalas.
Diplomat
12 pers.
Måltider, buffé
12 pers.
Du kan ta del av detta hotell på internet och göra en bokning enkelt och snabbt.
Läs mer och boka på internet Alla funktioner på webbplatsen fungerar inte med din nuvarande webbläsare. Vi rekommenderar att du uppgraderar din webbläsare via nedanstående länkar: