Syysretkelle Kotka-Kouvola-seudulle!
Alk. 68 € /hlö/vrk/2 hh:ssaTässä muutama hyvä vinkki syksyn retkikohteiksi Kotka-Kouvola-seudun luontoon!
Kotka-Kouvola-seudun ehdottomat sisäkohteet ovat Kotkassa Merikeskus Vellamo, Akvaariotalo Maretarium sekä Kouvolassa Poikilo-museo ja Taideruukki.
Varaa yöpymisesi syksyn retkelle!
Original Sokos Hotel Seurahuone Kotka & Vaakuna Kouvola
Majoitushinta alkaen 68€/hlö/vrk/2 hh
Hintaan sisältyy:
- majoitus
- aamiainen
- asukassauna
Majoitusvaraukset:
Varaa majoitukset edullisimmin omistajahinnoin verkkosivuiltamme www.sokoshotels.fi. Hinta on vapaa-ajan alkaen-hinta S-ryhmän omistajille. Hinta vaihtelee päivän mukaan
Lisätietoja majoituksesta:
KSO Myyntipalvelu, puh. 010 7839 100. Puhelun hinta 010-alkuiseen numeroon: 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min.
Tarjous voimassa näissä hotelleissa
Original Sokos Hotel Seurahuone, Kotka
Original Sokos Hotel Vaakuna, Kouvola
Edut S-Etukortilla



Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.