
Nimityksiä
Helsingin Original Sokos Hotel Vaakunan ja Original Sokos Hotel Pasilan hotellinjohtajaksi on nimitetty Satu Näsärö. Satu on paluumuuttaja S-ryhmään, sillä hän työskenteli Break Sokos Hotel Levin hotellinjohtajana vuosina 2012-2014. Energisen Sadun intohimona on laadukkaan henkilöstö- ja asiakaskokemuksen kehittäminen.
Solo Sokos Hotel Tornin ja Original Sokos Hotel Helsingin hotellinjohtajaksi on nimitetty Mika Virtanen. Mika on korkeaa laatutasoa vaaliva, näkemyksellinen johtaja, jolla on suuri intohimo hotellibusinekseen. Hän siirtyy tehtäväänsä Park Inn by Radisson Nevsky Hotellista Pietarista.
Niina Turunen on nimitetty SOK Matkailu- ja ravitsemiskaupan ketjuohjauksen yritysmyyntitiimiin myyntipäälliköksi 13.8.2018 alkaen vastuualueenaan erityisesti Kymen Seudun Osuuskaupan hotelli -ja ravintolamyynti, asemapaikkanaan Kouvola. Niina siirtyy SOK palvelukseen Ab Woikoski Oy:n majoitus -ja ravintolapäällikön tehtävästä.
Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Kirjaudu ulos Sulje
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
Kirjaudu ulos Sulje
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.
Sulje