Kauneushoitola Viru Ilustuudio
Hotelli Virussa jälleen kauneussalonki!
Nyt kannattaa varata hotellivierailun yhteyteen myös ihanaa kauneus- ja rentoutusaikaa! Meillä on ilo ilmoittaa, että hotellin 3. kerroksessa on uusi kauneusstudio Viru Ilustuudio.
Virun kauneusstudio on uusi rauhan ja harmonian keidas, joka tarjoaa laajan valikoiman nykyaikaisia hoitoja klassisista kauneuspalveluista aina perinteiseen thaihierontaan.
Virun kauneusstudio on paikka, jossa arjen mietteet unohtuvat ja luvassa on suurenmoinen hemmottelukokemus. Suosituimpia hoitoja ovat erilaiset käsi- ja jalkahoidot, kampaamopalvelut sekä erilaiset yhden ja kahden hengen hieronnat. Huolellisesti valikoidut, luontoystävälliset, laadukkaat kauneustuotteet sopivat vaativimmankin asiakkaan tarpeisiin.
Valitse mieleisesi hoito kotisivulta www.viruilustuudio.ee ja varaa ajoissa!
Tilaukset puhelimitse tai sähköpostitse: +372 56675049 tai info@viruilustuudio.ee
Myös kotisivumme varausjärjestelmä valmistuu piakkoin!
Hotelliasukkaille -10% palveluista!
Kauneusstudion aukioloajat:
To 10.00–17.00
Pe 10.00–17.00
La 10.00–17.00
Su etukäteistilauksesta
Jos haluat tehdä omistajahintaisia varauksia ja kerryttää Bonusta, kirjaudu ulos Oma S-Card -palvelusta.
Kirjaudu ulos Sulje
Jos haluat tehdä varauksia S-Card-asiakkaana, kirjaudu ulos S-tunnuksilla ja kirjaudu Oma S-Card -palveluun.
Kirjaudu ulos Sulje
S-Card palkintoyön varaaminen Pietarin hotelleihin ei valitettavasti ole mahdollista verkkopalvelussa. Ota yhteyttä myyntipalveluumme, puh +358 20 1234 600.
Sulje